25/04/2024
7.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Një burrë 71 vjeçar u gjet i vdekur afër liqenit të Tikveshit

Një burrë 71-vjeçar u gjet i vdekur afër liqenit të Tikveshit, në zonën e fshatit Resava. Informatën për MEDIAL-n, e konfirmoi Ndihma e shpejtë në Kavadar dhe zëdhënësi i SPB Veles, Verolub Dodevski.

Për momentin bëhet inspektim në vend, tani për tani nuk ka më shumë hollësira. bs/bsh/

Të fundit