21/04/2024
4.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Një motoçiklist nga Negotino në aksident trafiku ka mar lëndime të rënda

Në orën 00:05 të mëngjesit është raportuar se në Negotinë në rrugën “Industriska” ka ndodhur një aksident trafiku në mes të automjetit të pasagjerëve “Pasat” me targa të Negotinës, i drejtuar nga 39-vjeçari R.D. nga Negotina dhe një motoçikletë “Aprilia” me shenja regjistrimi negotino, të drejtuar nga një i mitur nga Negotina, njoftoi MPB.

– Në aksident lëndime të rënda trupore ka pësuar motoçiklisti, ndërsa lëndime trupore ka pësuar një pasagjer i mitur nga motoçikleta, konstatohet në shtëpin e shëndetit  Negotinë, njofton MPB.

Inspektimi është kryer nga një ekip inspektues nga Stacioni Policor Negotinë.

Të fundit