17/06/2024
23.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Një qytetar tenton të vetëvritet në Shkup, në vend ngjarje policia e ndihma e shpejtë

Një qytetar po tenton të kryer vetëvrasje afër qendrës tregtare Mavrovka, në Shkup. Policia, zjarrfikësit dhe Ndihma e Shpejtë janë në vendin e ngjarjes.

Kështu raportojnë mediet lokale, derisa shihet qytetari që ka ngjitur në katin më të lartë të një ndërtesë.

Të fundit