27/05/2024
13.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Një shtëpi është djegur nga rrufeja në fshatin Livoishtë të Ohrit

Një shtëpi është djegur nga zjarri që ka rënë mbrëmjen e djeshme në fshatin Livoishtë të Ohrit.

Në vend të ngjarjes kanë intervenuar ekipet e Njësitit Territorial Zjarrfikës nga Ohri, si dhe ekipet e Shoqatës Vullnetare të Zjarrfikësve nga Debrca, të cilët kanë arritur ta shuajnë zjarrin, por objekti pothuajse është shkatërruar plotësisht.

Sipas dëshmitarëve okularë nga fshati, shkak i zjarrit ka qenë një rrufe.

Të fundit