23/05/2024
11.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Një tërmet është ndjerë në Strugë

Një tërmet është ndjerë në Strugë dhe rrethinë pasditen e sotme në orën 12:19.

Sipas Qendrës Evropiane të Sizmologjisë Mesdhetare, epiqendra ishte 11 kilometra në veriperëndim të Ohrit në një thellësi prej dy kilometrash me magnitudë 2.3 gradë.

Tërmeti është ndjerë edhe në Shqipëri.

Të fundit