23/05/2024
11.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Treni godet një veturë, humb jetën 39-vjeçari nga Prilepi

Mëngjesin e sotëm në ora 03:55 në Stacionin Policor Prilep është njoftuar se në trasenë ndërmjet stacionit hekurudhor “Galiçan” dhe stacionit hekurudhor “Prilep”, treni ka goditur automjetin e udhëtarëve “Mercedes” me targa të Prilepit, i drejtuar nga 39-vjeçari M.D. nga Prilepi, informoi MPB-ja.

– M.D. ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit, ndërsa bashkëudhëtarët T.H.(40) dhe G.B.(39), të dy nga Prilepi, janë konstatuar me lëndime në Spitalin e Përgjithshëm në Prilep, njofton MPB.

Të fundit