25/04/2024
6.4 C
Tetovo

Të tjera lajme

Pas dështimit në “Eurovision”, Ronela jep porosinë e fortë “Edhe sikur të isha në finale do të isha e fundit!

Shqipëria nuk arriti dot të prekë finalen e së shtunës.

Ronela Hajati me këngën e saj të titulluar “Sekret” mbetën në gjysëmfinalen e parë, duke mos u kualifikuar tutje.

Pasi u shuan shpresat për Shqipërinë, këngëtarja ka reaguar përmes një postimi në ‘Instagram’.

“Edhe sikur të isha në finale do të isha e fundit! e di! Por sasia e dashurisë që kam marrë është e madhe! Unë fitova Eurovizionin sepse fitova turmën! Dhe turma ka gjithmonë të drejtë! TE DUA.”, ka shkruar ajo.

Performanca e Ronelës u komentua shumë dhe u përcjell me shumë vëmendje.

Të fundit