09/12/2023
3.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Pas temperaturave të mëngjesit minus, moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë deri 18 gradë

Pas temperaturave të mëngjesit minus, moti gjatë ditës do të jetë me diell dhe relativisht i ngrohtë me erë jugore. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 12 deri 18 gradë Celsius.

Në Shkup mot do të jetë me diell dhe i qetë. Temperatura maksimale do të arrijë deri 14 gradë.

Më ftohtë sot në mëngjes ka qenë në Mavrovë -6, në Shkup janë matur -4, në Kriva Pallankë, Tetovë, Manastir -3, minus dy në Prilep, Strumicë, Gjevgjeli, Demir Kapi, Kumanovë, Pretor, Lazaropole -1, Ohër, Shtip, Dibër, Krushevë, Vinicë, ndërsa dy gradë në Dojran.MEDIAL.mk

Të fundit