21/04/2024
7.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

Regjistrohen 68 raste të reja me coronavirus në Maqedoni

Ministria e Shëndetësisë informon se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 68 raste të reja me coronavirus.

Sipas qyteteve: Shkup – 15, Kumanovë – 18, Prilep -14, Tetovë -2, Strugë – 10, Veles – 6, Manastir -1, Gostivar -1 dhe Koçan -1.

Numri i përgjithshëm i të infektuarve shkon në 828 persona./Telegrafi/

Të fundit