25/04/2024
6.4 C
Tetovo

Të tjera lajme

“Reket”, Boki 13 ka poseduar edhe katër pistoleta

Në Gjykatën Penale në seancën gjyqësore për rastin “Reket”,edhe sot janë prezantuar provat materiale.

Nga fotografit të shkrepura gjatë bastisjes në shtëpinë e ish prokurores Speciale., Katica Janeva shihet se ajo ka poseduar pajisje për fitnes, biçikletë dhe thes boksi. Derisa Boki 13 ka poseduar edhe disa pistoleta. Fotografitë flasin për 4 pistoleta, që është larg arsenalit që ka poseduar Zoran Milevski-Kiçeec./Alsat

Të fundit