21/07/2024
22.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Sapo është hedhur një person nga kati i 8 në bllokun 70 në Tetovë

Para pak çastesh një person i moshës rreth 40 vjeçare, ka rënë nga kati i 8 i ndërtesës që ndodhet në bllokun 70 në Tetovë, mëson Tv Koha.
Ai është dërguar në spital me shenja jete, dhe është duke u trajtuar në repartin e Ortopedisë. Personi në fjalë ka jetuar së bashku me nënën e tijë, dhe nuk dihen akoma motivet dhe mënyra se si ka ndodhur rasti.

Të fundit