22/07/2024
28.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

Selmani: Nëse sot s’e përkrahim Kurtin, në 100 vitet e ardhshme shqiptarët do të qeverisen nga drogaxhi dhe tradhtarë!”

Shkruan: Naser Selmani

Lidhur me situaten tensionuese dhe kercenuese ne veri te Kosoves, ka reaguar edhe gazetari gjegjesisht ish-kryetari i Shoqatës së Gazetarëve të Maqedonisë së Veritu z.Naser Selmani, i cili ne statusin e profilit te tij ne facebook ka shkruar:

“Nëse sot nuk e përkrahim kryeministrin Kurti, në 100 vitet e ardhshme shqiptarët do të qeverisen nga drogaxhi dhe tradhtarë!”

* Naser Selmani, ish kryetar i Shoqates se Gazetareve te Maqedonise se Veriut

Të fundit