22/07/2024
22.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Shkëndija në luftë për titull dhe kupën e Maqedonisë

Më nëntë nëntor mejdanin do ta ndajnë ekipet e Shkëndijës dhe Shkupit,
të cilët do të përballen në kuadër të ndeshjeve të kupës së Maqedonisë,
respektivisht në çerekfinale.Përballja mes këtyre dy skuadrave
gjithmonë ka vëmendjen e opinionit sportdashës pasi dy skuadrat
gjithnjë kanë ambicie të mëdha në kampionat. Nga Klubi kuq e zi, thonë
se kualifikimi në gjysmëfianle hap rrugën që Shkëndija të luftojë në të
dy frontet.
Ndeshjet e çerekfinales zhvillohen në ora 13:00/Tv Koha/

Të fundit