24/05/2024
13.4 C
Tetovo

Të tjera lajme

Shpresë edhe 10 ditë pas tërmetit, 42-vjeçarja nxirret e gjallë nga rrënojat

Mrekullitë ende vazhdojnë në zonën e tërmetit në Turqi. Ndonëse janë bërë 10 ditë që kur tërmeti me magnitudë 7. 7 goditi Turqnë persona të gjallë ende po nxirën nga rrënojat,.

Se fundi një gura 42 vjeçar, Melike İmamoğlu ka arritur të mbijetoj dhe është nxjerrë 222 orë pas, nga rrënojat e ndërtesës shtatë katëshe./21Media

Të fundit