29/05/2024
10.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Sot do të ketë kufizime në disa rrugë të Shkupi

Ministria për Punë të Brendshme paralajmëroi se sot do të ketë kufizime në komunikacionin e qytetit të Shkupit, transmeton Portalb.mk.

“Nesër, për shkak paralajmërimit për shënimin e festës së Buzmit në Shkup, prej orës 10 deri në përfundim të ngjarjes, për qarkullim do të jenë të mbyllura rrugët rreth Katedrales “Shën Kliment Ohridski”, njoftoi dje MPB-ja.

Policia sqaroi që e mbyllur do të jetë edhe rruga prej Postës deri te Katedralja dhe prej Katedrales deri te Qeveria.

Të fundit