22/07/2024
28.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

Spasovski: Pas festave të një majit, rrjedha normale e jetës do të fillojë të kthehet

Kryeministri Oliver Spasovski njoftoi se pas festave të një majit, rrjedha normale e jetës do të fillojë të kthehet.

“Ne po përgatisim një plan serioz, pas festave një majit, për të filluar procesin e kthimit në normalitet. Nuk do të jetë e shpejtë, as menjëherë”, shkroi Spasovski në profilin e tij në Facebook.

Dy ditë më parë, Kryeministri Spasovski një konferencë për shtyp tha se po bëhet një plan serioz se si dhe në çfarë mënyre pas një majit të fillojë lehtësimi i disa prej masave, cilat do të jenë në mënyrë që të kthehet jeta në normalitet./Telegrafi/

Të fundit