02/03/2024
9.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Tabanovc/ Aksident i rëndë në kufirin me Serbinë, një i vdekur

Në autostradën që çon drejt kufirit me Serbinë para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë.

Policia është në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin. Ku pritet të dalin me informafione më të detajuara.

Alsat, sjellë pamje të veturave të perfshira në aksidentin tragjik në afërsi të pikës kufitare në Tabanovc, të cilat ende janë në autostradë ku po ashtu rruga ende po vazhdon të jetë e bllokuar.

Në pamjet që  shihen dy vetura të cilat janë thuajse të shkatërruara në tërësi.

Sipas informacioneve të para jozyrtarë, në këtë aksident të rëndë janë përfshirë katër vetura,  ka edhe të vdekur.. /Alsat.mk

Të fundit