13/04/2024
13.4 C
Tetovo

Të tjera lajme

Taravari dhe Kasami shpërndajnë iftare për studentë

Kandidati për president nga radhët e VLEN, Arben Taravari bashkë me kreun e Lëvizjes Besa, Bilall Kasamin, kanë ndihmuar vullnetarët e Shoqatën Humanitare “Agimi i Bamirësisë” në shpërndarjen e 1.000 iftareve.

Të fundit