21/05/2024
15.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Taravari: Porosia ime është që këto zgjedhje të kalojnë fer dhe të jenë demokratike

Deklarata e kryetarit për president Arben Taravari

“Sot bashkë me familjen e bëmë obligimin tonë si qytetarë të këtij shteti. Porosia ime është që këto zgjedhje të kalojnë fer dhe të jenë demokratike dhe në fund sot është dita kur sovrani vendos kush do t’i fitojë zgjedhjet. Dhe kushdo qoftë që merr më shumë përkhrahje do ta urojmë. Shpresoj që 8 maji të jetë ditë më e rëndësishme se sot”,

Të fundit