23/05/2024
12.4 C
Tetovo

Të tjera lajme

Votoi kryetari i komunës së Tetovës Bilall Kasami dhe lideri i Lëvizjes BESA. Ja mesazhi i tij

Lideri i Lëvizjes BESA Bilall Kasami sot votoi në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale.

“Sot, si të gjithë shqiptarët që e duan ndryshimin, shpreha të drejtën e votës.
Ndryshimi që VLEN po vjen. Andaj ju ftojë të gjithëve që të dilni e të votoni, që të jeni pjesë e ndryshimit që të gjithë e presim me padurim,”deklaroi Kasami.

Të fundit