22/04/2024
6.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Tetovë, gjendet armë në fushën sportive të një shkolle

Të enjten në ora 16:45 në SPB-Tetovë është raportuar se një punonjës 33 vjeçar i një shkolle fillore në Tetovë ka gjetur një armë të markës së panjohur në fushën sportive të shkollës.

“Arma është ë marrë për ekspertizë. Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar”, njofton Flaka Media, duke u thirrur në informacione të Policisë.

Të fundit