13/04/2024
15.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Tetovë, policia i sjell të arrestuarit në gjykatë (VIDEO)

5 të arrestuarit në protestat në Tetovë sot janë sjell në Gjykatën Themelore në Tetovë, informon gazetari i TV21 nga terreni.

Kujtojmë se dje në Tetovë u protestua në shenjë revolte për zjarrin që kaploi spitalin modular në Tetovë e ku jetën e humbën 14 persona. Në protestat në Tetovë u arrestuan organizatori i protestave dhe 4 protestues të tjerë.

Të fundit