09/12/2023
2.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Tre pjesëtarë të Policisë Kufitare të Kosovës, janë kidnapuar sot në territorin e Kosovës

Tre pjesëtarë të Policisë Kufitare të Kosovës, janë kidnapuar sot në territorin e Kosovës, në afërsi të Leposaviqit në rrugë ilegale.

Siç ka marrë vesh mediumi serb, “Novosti”, bëhet fjalë për Rifat Zekën, Beqir Sefën dhe Mustafa Shemin.

Tani, janë publikuar disa pamje të reja të policëve kosovarë gjatë momentit të kidnapimit.

 

Të fundit