24/05/2024
19.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Veshalla dhe Brodeci bashkë për Tetovën me Faton Ahmetin

Bartësi i listës së Bashkimit Demokratik për Integrim, Faton Ahmeti së bashku me shefin e shtabit zgjedhorë Xhemali Jusufi sonte kanë vizituar fshtarat Veshallë dhe Brodec ku në atmosferë impozante banorët kanë konfirmuar reshtimin e tyre pas listës së kryesuar nga Faton Ahmeti.Top24

Të fundit