12/04/2024
20.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

(VIDEO) Taravari nga koalicioni VLEN takim me rininë e Tetovës

Kandidati për president Arben Taravari nga koalicioni VLEN ka realizuar takim me rininë e Tetovës.Ai ka theksuar se me rininë do të debatojë për arsyet se pse shumë prej tyre vendosin që të largohen nga vendi. Taravari është shprehur se poashtu pjesë e programës së tij do të jenë edhe sugjerimet që do të japin rinia.Deklarata Arben Tarvari, kohë më parë zyrtarizoi kandidaturën president të Maqedonisë së Veriut, në koalicion me partitë Lëvizja Besa, Alternativa dhe Lëvizjen Demokratike të Izet Mexhiti. TV KOHA

 

 

Të fundit