27/05/2024
18.4 C
Tetovo

Të tjera lajme

Vrasje në Gostivar/ Burri godet gruan me sëpatë

Në fshatin Banjishnicë të Gostivarit, burri me sëpatë ka goditur për vdekje gruan e tij. Rastin në polici e ka denoncuar djali i viktimës, përcjell Gazeta Express.

Në orën 06:43 V.I. i lindur në vitin 1987 ka denoncuar se babai i tij B.I. i moshës 67 vjeçe me sëpatë në dhomën e gjumit ka mbytur gruan e tij XH.I. e lindur në vitin 1960, pas çka është larguar në drejtim të panjohur.

Organet kompetente menjëherë kanë dalë në vendngjarje dhe po hetojnë rastin.

Të fundit