03/03/2024
11.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Zhduket 14 vjeçarja nga Hasanbegu i Shkupit, familja kërkon ndihmë

Rinesa 14 vjeçare nga Hasanbegu i Shkupit është zhdukur që nga dita e enjte.

Familjarët përmes mediave dhe rrjeteve sociale kanë kërkuar ndihmë për çdo informacion apo nëse hasin në ndonjë të dhënë.

Në rrjetet sociale janë dhënë edhe kontaktet e familjarëve KËTU.

Të fundit