Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Кompania Ecolog International nga Tetova sot ka dhuruar 10 autoambulanca për shtëpitë e shëndetit në vend - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Кompania Ecolog International nga Tetova sot ka dhuruar 10 autoambulanca për shtëpitë e shëndetit në vend

Кompania Ecolog International nga Tetova sot ka dhuruar 10 autoambulanca për Shtëpitë e Shëndetit në Maqedoni.

Në ngjarje kanë marrë pjesë përfaqësueses të institucioneve shtetërore dhe përfaqësues të kompanisë.

Autoambulancat janë të pajisura me të gjitha mjetet e nevojshme dhe do të jenë në dispozicion të atyre që kanë nevojë.

Related posts

Koronavirusi, dy shtetas të Bullgarisë nën izolim në Manastir

Televizioni Koha

Filipçe: Masat restriktive mund të hiqen në mes të muajit maj

Televizioni Koha

Transfer i të punësuarve nga sektori publik në atë privat pas zgjedhjeve

Televizioni Koha

Leave a Comment