25/05/2022
23.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Prill, 2019

Browse our exclusive articles!

Qendra për shtyp e Civilit do të jetë e hapur 18 orë pandërprerë

CIVILi do të hap qendrën për shtyp në ora 6:30 të mëngjesit më 21 prill  (e diel) në klubin Menada (Çarshia e Vjetër, përballë...

Votë për akademikët

Imagjinoni një fushatë zgjedhore të kandidatëve që nuk janë politikanë! E gjeni në Maqedoninë e Veriut. Zgjedhjet presidenciale atje do të mbahen më 21...

Kasami: Jemi të vetmit që i jemi qasur kësaj fushate zgjedhore me një koncept të qartë politik

Kreu i Besës, Bilall Kasami ka theksuar nga Tetova se koalicioni i tyre me kandidatin Blerim Reka janë të vetmit që i janë qasur...

Albin Kurti ka një mesazh gjithë shqiptarët të votojnë me mendje dhe me zemër

Lideri i Vetëvendosjes Albin Kurti në tubimin qëndror të kandidatit të pavarur për president Blerim Reka ka kërkuar që të gjithë shqiptarët të votojnë...

Himarë, “zhduket” çifti nga Belgjika, policia në kërkim

Policia në Shqipëri është vënë në kërkim të një çifti turistësh nga Belgjika, që ka humbur gjurmët prej mbrëmjes së të enjtes në zonën...

Popular

Panovski: “Lija e majmunit” nuk meriton vëmendje, askush në Evropë nuk ka vdekur nga kjo sëmundje

Deri sa ende është prezente pandemia COVID-19, këto ditë...

Komisioni për Sëmundjeve Infektive të mërkurën do të diskutojë për linë e majmunit

Komisioni për Sëmundjet Infektive është duke monitoruar situatën me...

Autobusi nga Kosova përplaset në një pemë në Vlorë, s’ka të lënduar

Autobusi nga Kosova përplaset në një pemë në Vlorë,...
spot_imgspot_img