25/05/2022
23.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Qershor, 2019

Browse our exclusive articles!

Neymar nuk do të mund të luaj në Copa America

Ylli i kombëtares së Brazilit në futboll, Neymar, nuk do të mund të luaj në Copa America për shkak të një lëndimi. Në njoftimin nga...

Dita e shtunë, 8 qershori ditë pune për të gjitha institucionet e Qytetit të Shkupit

Qeveria ka vendosur në seancën e fundit, që dita e shtunë (8 qershori) të jetë ditë pune për shollat fillore dhe të mesme, çerdhet...

Ja sa ka pasuri presidenti i Kosovës

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi në deklarimin e tij të pasurisë në Agjencinë Antikorrupsion ka deklaruar se ka në dy banka të kursyera mbi...

Dorëhiqet kryeministri danez

Kryeministri i Danimarkës Lars Leke Rasmussen dha dorëheqjen sot pasi partitë e krahut të majtë arritën rezultate të mira në zgjedhjet parlamentare, ndërsa populistët...

“El Cheka”, PSP: Përgjimet nuk janë marrë nga Prokuroria Publike

Sa i përket artikujve në disa mediume dhe interpretimeve të ndryshme të deklaratës së djeshme të bërë nga prokurori Special Publik, PSP qartëson se...

Popular

Panovski: “Lija e majmunit” nuk meriton vëmendje, askush në Evropë nuk ka vdekur nga kjo sëmundje

Deri sa ende është prezente pandemia COVID-19, këto ditë...

Komisioni për Sëmundjeve Infektive të mërkurën do të diskutojë për linë e majmunit

Komisioni për Sëmundjet Infektive është duke monitoruar situatën me...

Autobusi nga Kosova përplaset në një pemë në Vlorë, s’ka të lënduar

Autobusi nga Kosova përplaset në një pemë në Vlorë,...
spot_imgspot_img