29/06/2022
20.8 C
Tetovo

Arkiva Mujore Gusht, 2019

Browse our exclusive articles!

LSDM: Prej sot shfuqizohen kuotat për ilaçet në rajonet e vendeve turistike

Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media thekson se qeveria e tyre vazhdon me angazhimin për avancimin e shëndetësisë dhe ndërtimin...

Maqedoni, subvencionet për makina, paqartësi tek qytetarët

Interes i lartë dhe reagime të shumta nga qytetarët pas njoftimit se qeveria do të subvencionojë blerjen e makinave. Përveç prej salloneve të automjeteve,...

Gjendet trupi i pajete i një femre i mbështjelle në qese plastike

Një i punësuar i ndërmarrjes publike Higjiena e Shkupit gjate lëvizjes në rrugën për në fshatin Orizare të Eperme, mbrëmjen e sotme, ka hasur...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img