28/06/2022
31.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Gusht, 2019

Browse our exclusive articles!

UT bën diferencën – të rinjtë nga vendi dhe më gjerë kanë përzgjedhur këtë institucion për t’u regjistruar

Gjatë ditëve të para të afatit të parë të regjistrimit në Universitetin e Tetovës, interesimi i kandidatëve të cilët aplikojnë për të fituar statusin...

Gjenden dy fëmijë të vegjël të mbyllur në makinë

Rreth orës 22:00 në Bulevardin Video Smilevski – Bato në periferi të Shkupit, respektivisht në Lisiçe të re, policia ka gjetur dy fëmijë të...

Fillon projekti i dytë në teatrin e Tetovës | VIDEO

Bidermaeri dhe zjarrvënësi i autorit zviceran Max Frish është projekti i radhës që ditën e sotme, ka filluar të punohet në Teatrin e Tetovës....

Xhevat Ademi mohon të ketë gjuajtur në darsëm | VIDEO

Deputeti i BDI-së, Xhevat Ademi mohon të jetë përfshirë në incidentin më armë zjarri në një dasmë në Reçicë të Vogël të Tetovë ku...

Kthehen Haxhilerët e Myftinisë së Tetovës | VIDEO

Haxhinjtë e Myftinisë së Tetovës të përbërë nga dy grupe (grupi i parë prej 51 haxhinj, ndërsa grupi i dytë numronte 168 haxhinjë) më...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img