29/06/2022
20.8 C
Tetovo

Arkiva Mujore Shtator, 2019

Browse our exclusive articles!

10.8 milion euro ndihmë për komunat për zhvillimin e shërbimeve sociale

Gjithsej 10,8 milionë euro janë vendosur në dispozicion të komunave të vendit për zhvillimin e shërbimeve sociale në nivel lokal për pesë vitet e...

Ademi: Bashkërisht do të vendosim për rritjen e pagave të punonjësve arsimorë

Ministri i Arsimit dhe Shkencës Arbër Ademi konsideron se periudhën e ardhshme në mënyrë konstruktive dhe racionale do të shqyrtohen të gjitha parametrat dhe...

Arrestohet ish-deputeti Ljubomir Josifovski, dyshohet për hyrje të paautorizuar në sistemet kompjuterike

Ish-deputeti Ljubomir Josifovski mbrëmë është arrestuar dhe marrë në pyetje në stacionin policor Beko. Policia ka konfirmuar se Josifovski është arrestuar, por nuk ka dhënë...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img