13/08/2022
24.7 C
Tetovo

Arkiva Mujore Nëntor, 2019

Browse our exclusive articles!

Shefi i ri për zgjerim i BE-së, parashikon që dialogu të përmbyllet në këtë vit…

Tre kandidatë për komisarë të BE-së, që janë nominuar pasi kolegët e tyre të mëparshëm ishin refuzuar nga Parlamenti Evropian, u janë përgjigjur pyetjeve...

Shoferë kujdes! Prej sot pajisjet dimërore të detyrueshme

Nga sot fillon zyrtarisht sezoni dimëror dhe të gjithë drejtuesit e mjeteve tashmë duhet të jenë gati për sezonin dimëror. Sot nis edhe zyrtarisht sezoni...

Nxënësit që i mbijetuan sulmit në SHBA rrëfejnë tmerrin

Nxënësit që i shpëtuan sulmit të radhës në shkollat amerikane, i cili u mbyll sot me një të vdekur dhe dy tre të plagosur,...

Zjarr në barakat e improvizuara afër Qendrës Sportive në Tetovë, një i vdekur

Sot rreth orës 03:50 pas mesnate është përhapur zjarr në barakat e improvizuara afër Qendrës Sportive në Tetovë.Disa minuta më vonë në vendngjarje kanë...

Aksident i rëndë në Itali, vdes 26-vjeçari shqiptar

Një 26-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik të ndodhur në Itali mbrëmjen e së enjtes. Dy automjete, Lancia Ypsilon dhe një Volkswagen...

Popular

Kafe n’shesh! BESA hap tendën ku qytetarët mund të njoftohen me 8 pikat e listës “Shumicë për Tetovën”

Kandidatët për Këshillin Komunal të Tetovës nga Lëvizja BESA,...

21 vite nga Marrëveshja e Ohrit

Përvjetori i nënshkrimit të Marrëveshjes Kornizë të Ohrit, marrëveshje...

Shtetasit e huaj lënë monedha false prej një dhe dy euro në pikpagesat e Maqedonisë

Punonjësit e Ndërmarrjes Publike për Rrugë Shtetërore të Maqedonisë...

Abdullah Osmani ; Ne kemi çdo ditë, ditë ndërkombëtare sepse ASH na besoi dhe i dha ZË rinisë

Bartësi i listës për këshilltarë nga Aleanca për Shqiptarët...
spot_imgspot_img