01/10/2022
18.3 C
Tetovo

Arkiva Mujore Janar, 2020

Browse our exclusive articles!

Më ftohtë në Berovë, 13 centimetra dëborë në Mavrovë

(MEDIAL) – Më ftohtë në mëngjes është në Berovë, -8 gradë Celsius, ndërsa dy gradë maksimale janë matur në Dojran. Sipas DPHM-së, -7 është në...

Në gjendje të rëndë gruaja që u aksidentua në autostradën Veles – Shkup

Në gjendje shumë të rëndë, me fraktura në kokë dhe gjakderdhje, është gruaja e cila është sjellë në Klinikën për traumatologji në Shkup pas...

Aleanca për shqiptarët: BDI me premtime të skaduara synon të manipulojë sërish

“Projekte kapitale” është fjala e famshme që BDI përdorë gjatë fushatave zgjedhore në platformat e saja ndër vite. Por, si duket funksionarët e kësaj...

Shkrijel: Të drejtat e qytetarëve janë të garantuara, pagesat për kategoritë e ndjeshme janë të sigurta

Funksionimi i institucioneve duhet të jetë prioritet, nuk do të lejojmë që qytetarët të jenë viktima të zënkave ndërpartiake. Të gjitha proceset reformuese, të...

Shqiptari lyhet me benzinë dhe i vë flakën vetes para Parlamentit Evropian

Një shtetas me origjinë shqiptare i ka vënë flakën vetes në Strasburg të Francës. Nisur nga çfarë raportojnë mediat ndërkombëtare, mësohet se ditën e sotme,...

Popular

KATËR DITË KËRKIME PËR TË RIUN KUMANOVAR | VIDEO

Familjarët e Erdan Ramadanit, në ditën e katërt pas...

GRUBI: AHMETI NUK KA NEVOJË PËR POPULLIN POR POPULLI KA NEVOJË PËR ALI AHMETIN | VIDEO

U bë protagonisti kryesor për të gjitha zhvillimet e...

Autostrada Tetovë-Shkup vazhdon të jetë e rrezikshme | VIDEO

Në autostradën Tetovë-Shkup, brenda nëntë muajve kanë ndodhur 56...

Aksidentohet për vdekje çiklisti nga Shkupi | VIDEO

Sot në ora 13:20 në Tetovë është raportuar se...
spot_imgspot_img