13/08/2022
19.9 C
Tetovo

Arkiva Mujore Mars, 2020

Browse our exclusive articles!

Gjermania prej sot hap dyert për punëtorë të kualifikuar, a do të zbrazet Ballkani

Gjermania prej sot hap dyert për punëtorët e kualifikuar, të cilët shumë lehtë dhe përmes procedurave të thjeshtësuara do të mund të gjejnë dhe...

Bujar Osmani: Roli i BDI-së ishte kyç në rrugën drejt Bashkimit Evropian

Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani në konferencë për shtyp tha se “roli i BDI-së ishte kyç në rrugën drejt BE-së dhe se ka qenë...

Maqedoni, subvencionet për turistët ndahen në mënyrë selektive

Disa nga Operatorët Turistik në Strugë e akuzojnë Agjencinë për mbështetje dhe promovim të turizmit se në mënyrë selektive bën ndarjen e subvencioneve për...

Nuk ka raste të reja pozitive të koronavirusit në vend, autoritetet apelojnë që të respektohen rekomandimet

Rezultatet e tre personave të fundit, dy pardje dhe një dje, të cilët ishin testuar për koronavirus janë negative, por autoritete megjithatë apelojnë deri...

Menduh Thaçi diasporës: “Ne nuk iu kërkojmë as centë e miliona, ato do t’i dërgojmë te familjet tuaja në vendlindje.”

Mbrëmë, kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi qëndroi në Studeniçan bashkë me aktivistët dhe strukturën e partisë. Me qenë se vendi ynë ndodhet në prag të...

Popular

Kafe n’shesh! BESA hap tendën ku qytetarët mund të njoftohen me 8 pikat e listës “Shumicë për Tetovën”

Kandidatët për Këshillin Komunal të Tetovës nga Lëvizja BESA,...

21 vite nga Marrëveshja e Ohrit

Përvjetori i nënshkrimit të Marrëveshjes Kornizë të Ohrit, marrëveshje...

Shtetasit e huaj lënë monedha false prej një dhe dy euro në pikpagesat e Maqedonisë

Punonjësit e Ndërmarrjes Publike për Rrugë Shtetërore të Maqedonisë...

Abdullah Osmani ; Ne kemi çdo ditë, ditë ndërkombëtare sepse ASH na besoi dhe i dha ZË rinisë

Bartësi i listës për këshilltarë nga Aleanca për Shqiptarët...
spot_imgspot_img