28/06/2022
31.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Prill, 2020

Browse our exclusive articles!

Gjendja me COVID-19 në Republikën e Maqedonisë së Veriut dhe në botë 25.4.2020

Gjendja me COVID-19 në Republikën e Maqedonisë së Veriut – 25.04.2020 Janë testuar gjithsej 335 materiale, dhe atë në Laboratorin e virusologjisë dhe diagnostikës molekulare...

Shkencëtari amerikan: Koronavirusin e përhapëm vetë, nuk është hakmarrja e natyrës

Tregtia e gjerë e paligjshme e jetës së egër dhe ndërhyrja e tepërt e njerëzimit në natyrë duhen fajësuar për pandeminë e koronavirusit, sipas...

Covid-19 në samitin e Zagrebit, Cakaj: BE dhe Ballkani perëndimor me 6 maj konferencë online

Pak ditë para mbajtjes së samitit të Zagrebit, i cili do të mbahet online me 6 maji, Ministri i jashtëm në detyrë ka zhvilluar...

Arbër Ademi: Pas 1 majit do të vendoset për vitin shkollor

Lamtumirë shkollës, mësimdhënësve dhe shokëve, këtë vit duket se do ti jepet përmes platformave të ndryshme që tashmë po mbahet mësimi online. Ministri i...

Filipçe: Anesteziologët dhe infektologët bëjnë maksimumin për pacientët me fotografi të rëndë klinike

Anesteziologët dhe infektologët që punojnë në repartet për kujdes intensiv absolutisht bëjnë gjithçka që duhet për trajtimin e pacientëve me fotografi të rëndë klinike...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img