25/05/2022
23.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Maj, 2020

Browse our exclusive articles!

“Detektor”: Gjysma e qytetarëve nuk planifikojnë pushime këtë verë

Gjysma e qytetarëve nuk planifikojnë të shkojnë në pushim vjetor këtë verë, tregon hulumtimi më i ri i mendimit publik që për Detektorin e...

Muhamed Zeqiri së bashku me gruan dhe vajzën tremuajshe pozitiv

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zeqiri njoftoi sot në profilin e tij në Fejsbuk se ai, gruaja e tij dhe vajza tremuajshe janë pozitiv në...

Bekteshi: Nga 15 korriku kuponë prej 6,000 denarëve për turizmin vendas dhe kartela pagese prej 3,000 denarëve për pushime verore në vend për 130,000...

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi në konferencën e sotme për shtyp informoi se në seancën e fundit të Qeverisë, me propozim të Ministrisë së...

Bekteshi: BDI-ja mbetet në qëndrimin se nevojitet konsensus për datën e zgjedhjeve

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, sot, në cilësinë e funksionarit partiak, njoftoi se BDI-ja në parim mbetet në qëndrimin – që data për zgjedhjet...

Spasovski: Zgjedhje më 5 korrik për institucione funksionale dhe zhvillim të ekonomisë

Qeveria nuk mund pafundësisht të ketë rol të pushtetit ekzekutiv dhe legjislativ, zgjedhje duhet të mbahen më 5 korrik të këtij viti, 22 ditë...

Popular

RMV, Prokuroria hapi hetim kundër një mësuesi 40-vjeçar për sulm gjinor ndaj një nxënëse

Prokuroria Themelore Publike e Strumicës ka dhënë urdhër për...

Panovski: “Lija e majmunit” nuk meriton vëmendje, askush në Evropë nuk ka vdekur nga kjo sëmundje

Deri sa ende është prezente pandemia COVID-19, këto ditë...

Komisioni për Sëmundjeve Infektive të mërkurën do të diskutojë për linë e majmunit

Komisioni për Sëmundjet Infektive është duke monitoruar situatën me...
spot_imgspot_img