07/07/2022
28 C
Tetovo

Arkiva Mujore Gusht, 2020

Browse our exclusive articles!

Unioni i Nxënësve të Shkollave të Mesme sot pasdite do të protestojë për mësim të kombinuar

Unioni i Nxënësve të Shkollave të Mesme sot pasdite do të protestojë që viti shkollor më 1 tetor të fillojë menjëherë me model të...

Automjeti”Opel Omega” nga lënda “Monstra” është gjetur i pastruar

Automjeti “Opel Omega”, për të cilën supozohet se është përdorur nga kryerësit e vrasjes në Liqenin e Smillkovës, brenda nuk ka qenë i ndyrë....

Lëvizja BESA: Do të jemi zëri i fuqishëm i qytetarëve në Qeverinë e re

Lëvizja BESA përmes një komunikate ka uruar zgjedhjen e Qeverisë së re, duke theksuar se si pjesë e saj do jetë zëri i fuqishëm...

Kush e formon Qeverinë në Mal të Zi, edhe këtu vendosin shqiptarët?

Sipas të dhënave të Komisionit Shtetëror Zgjedhor në Podgoricë, nga numërimi i 98,8% të votive, koalicioni i deritanishëm qeveritar “Vendimtar për Malin e Zi”...

Grubi: Do të punojmë në realizimin e programit qeveritar

Ministrat shqiptarë në kabinetin qeveritarë të Zaevit, pak para takimit me presidentin e shtetit, Stevo Pendarovski, realizuan një takim që sipas zv. Kryeministrit Artan...

Popular

RMV, në 24 orë e fundit rritje enorme e rasteve me COVID-19

Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut publikoi të...

Hapet sot bajpasi i Vlorës, zona kthehet në superdestinacion turistik

Hapet sot bajpasi i Vlorës, zona kthehet në superdestinacion...

Ndërron jetë gazetari dhe publicisti i njohur Kastriot Myftaraj

Nderron jete ne moshen 60-vjeç Kastriot Myftaraj. Publicisti, gazetari dhe...

Demi godet për vdekje të moshuarin nga Gostivari

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se ka ndërruar...
spot_imgspot_img