28/06/2022
31.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Tetor, 2020

Browse our exclusive articles!

VIDEO/ Pamje apokaliptike, tërmeti 6.9 ballë rrëzon ndërtesa dhe pallate në Turqi

Një tërmet i fuqishëm ka rënë në Greqi dhe Turqi. Qendra Europiane e Tërmeteve thotë se tërmeti kishte magnitudë 6.9 ballë. Epiqendra ka qenë në...

Gjermania kthen prapa 20 shtetas të Maqedonisë së Veriut

60 persona janë kthyer mbrapsht nga Gjermania me fluturim nga aerodromit Baden drejt Beogradit. Në avionin kanë qenë 40 persona nga Serbia dhe 20 nga...

20 euro dënim nëse s’mbani maskë në të hapur, tërhiqet propozimi për kufizimin e numrit të mysafirëve

Qytetarët në qendrën e kryeqytetit kanë filluar të mësohen me Ligjin e ri dhe të mbajnë maska në të hapur edhe nëse janë vetë....

Maqedonia e Veriut mund të mos nisë bisedimet e anëtarësimit me Bashkimin Evropian në nëntor, në rast se nuk arrihet marrëveshje me Bullgarinë

Maqedonia e Veriut mund të mos nisë bisedimet e anëtarësimit me Bashkimin Evropian në nëntor, në rast se nuk arrihet marrëveshje me Bullgarinë, e...

SELA TAKON KREUN E OPOZITËS SHQIPTARE, LULZIM BASHËN

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela i shoqëruar nga Sekretari Gjeneral Arben Taravari dhe Nënkryetari Vullnet Ferati ka qëndruar në Tiranë ku është...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img