29/06/2022
20.8 C
Tetovo

Arkiva Mujore Janar, 2021

Browse our exclusive articles!

Këshilli i Komunës së Tetovës e miratoi çmimoren për transportin publik (Infografik)

Këshilli i Komunës së Tetovës sot e ka miratuar çmimoren për biletat për transportin publik të cilin e ka përgatitur Ndërmarrja Publike “Tetova Transport”....

Skandaloze/Rasti “Alfa”, Gjykata Themelore refuzon rigjykimin edhe pas vendimit pozitiv nga Apeli

Gjykata Themelore e Shkupit ka refuzuar shqyrtimin e sërishëm të rastit “Alfa”, edhe pse Gjykata e Apelit kishte dhënë dritë jeshile dhe ishte deklaruar...

“Regjistrimi”, mblidhet kreu shtetëror dhe drejtori i Entit të Statistikave

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut nesër do të mbahet një takim mes kreut shtetëror dhe drejtorit të Entit të Statistikës, Apostoll...

“Dhoma publike”, reagon presidenti Pendarovski

E drejta e privatësisë është e garantuar me aktin më të lartë juridik – Kushtetutën e Republikës së Maqedonisë së Veriut. Ditëve të fundit...

Të dëmtuarit e bankës Eurostandard kërkojnë kthimin e parave

Depozituesit e dëmtuar të Eurosandard bank kërkojnë përgjegjësi dhe në një komunikatë dërguar mediave thonë se “tani ose pak më vonë, duhet të ketë...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img