28/06/2022
31.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Shkurt, 2021

Browse our exclusive articles!

Janë kapur nëntë persona me PCR teste të rrejshme në aeroportin e Shkupit

Prokuroria Themelore Publike në Shkup ka ngritur aktakuzë kundër nëntë personave të cilët në Aeroportin Ndërkombëtar në Shkup kanë treguar vërtetime të rrejshme për...

Eco Guerilla letër kryeministrit Zaev: Tetova pa ujë, përgjegjësi për hidrocentralet

Eco Guerilla, përmes një letre drejtuar kryeministrit Zoran Zaev, ka kërkuar përgjegjësi për mungesën e ujit në Tetovë dhe ndërtimin hidrocentraleve në Malin Sharr,...

Shkup, përleshje me policinë në protestat për “Monstrën”, “Almirin” dhe “rastet e montuara” (VIDEO-FOTO)

Situatë tensionuese dhe përleshje me policinë kishte sot në Shkup në protetstat kundër vendimeve të proceseve gjyqësore për të cilat në opinion ekzistojnë dyshime...

Disa lagje të Tetovës tashmë tre ditë pa ujë

Banorët e disa lagjeve në Tetovë tre ditë përballem me ndërprerje 24 orëshe të furnizimit me ujin për pije. Bëhet fjalë për pjesët më...

Skandali i ministreshës së Kulturës, për shqiptarët vetëm 16.8 përqind nga ndarja e buxhetit

Skandali pas publikimit të rezultateve nga konkurset vjetore për financimin e projekteve me interes nacional në kulturë për vitin 2021 sipas veprimtarisë dhe sferave...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img