28/06/2022
31.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Mars, 2021

Browse our exclusive articles!

ASH-ja mbledh kryesinë qendrore në Tetovë

Partia opozitare, Aleanca për Shqiptarët do të mbledh kryesinë qendrore në Tetovë. Do të diskutohet për zhvillimet e fundit politike në vend por edhe procesin...

MSH: 234 RASTE TË REJA, 7 VIKTIMA, 274 TË SHËRUAR

MSH-ja, konform të dhënave nga ISHP-ja, njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 1.208 testime, kurse janë regjistruar 234 raste të reja...

Boban Iliçit i prolongohet dënimi, babai i Almirit refuzohet

“S’di çfarë të them. Jam jashtëzakonisht shumë i nervozuar. Boban Iliçi shëtitet nëpër Kumanovë, ndërsa babai i Almirit duhet të shkon në burg. Dhe...

ASH: Komuna e Tetovës t’u sigurojë ujë qytetarëve

Aleanca për Shqiptarët akuzon kryetaren e Tetovës, Teuta Arifi për mungesën e ujit të pijshëm në Tetovë tashmë një javë. Sipas tyre, uji i...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img