28/06/2022
31.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Maj, 2021

Browse our exclusive articles!

Mas: Jemi të gatshëm të ndihmojmë nëse këtë e kërkojnë Maqedonia e Veriut dhe Bullgaria

Asgjë nuk ka ndryshuar, që Gjermania të angazhohet për diçka tjetër pos për fillim të sa më të shpejtë të negociatave me Maqedoninë e...

Filipçe: Kemi pranuar propozimin për lehtësim të masave

Ministri i shëndetësisë në Maqedoni, Venko Filipçe sot nëpërmjet një postimi në Facebook ka thënë se e kanë pranuar propozimin e shtabit qendror të...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img