29/06/2022
20.8 C
Tetovo

Arkiva Mujore Korrik, 2021

Browse our exclusive articles!

Më në fund! Grekët hapin pa kushte Kapshticën, lejohen të kalojnë të gjithë udhëtarët

Një lajm i mirë vjen për të gjithë shqiptarët që duan të udhëtojnë drejt Greqisë. Pika kufitare e Kapshticës është hapur ditën e sotme dhe...

Carovska në Forumin e Prespës për dialog: Të rinjt përmes lidhjes së miqësisë e përafrojnë Ballkanin Perëndimor në drejtim të familjes evropiane

Lidhja e të rinjve nga rajoni krijon sinergji që e përshpejton procesin e integrimit të vendeve të Ballkanit Perëndimor në Bashkimin Evropian. Prandaj, si...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img