13/08/2022
24.7 C
Tetovo

Arkiva Mujore Shtator, 2021

Browse our exclusive articles!

“PIKËLLIM E BRITMA NJERËZISH”, DËSHMITARËT FLASIN PËR TRAGJEDINË NË TETOVË

Qytetarët e Tetovës janë të tronditur shpërthimi dhe djegia në Kovid-Qendrën në Tetovë, shkruan Alsat. Dëshmitarët thonë se ka pasur britma të mëdha njerëzish,...

Zj*arri në spitalin Covid eskaloi pasi shp*ërtheu bo*mbola e oksigjenit!

Zj*arri mori fuqi që pas shp*ërthimit të bo*mbolës së ok*sigjenit që shërben për mjekim të pacientëve me Covid-19. Kjo, siç njoftoi komandanti i Njësitit të...

Kim Mehmeti: Mos pyetni si u kall spitali i Tetovës – atë e kallëm të gjithë ne!

“Ka raste kur fjalët nuk kanë asnjë kuptim, kur dhembja shkon përtej dhembjes dhe kur duhet t’i dorëzohemi asaj e ta ndjejmë poaq sa...

Sali Shasivari: Koha është e maskarenjve, por Tetova është e tetovarëve

“Me shkas: Tragjedia në Spitalin Modular të Tetovës! Në këto çaste të vështira dhe të dhimbshme nëpër të cilat kalon Tetova me rrethinë, mendjet, zemrat,...

Hasani: Nuk është koha e dorëheqjeve, por e sfidave

Zëvendësministri i shëndetësisë, Ilir Hasani i pyetur rreth përgjegjësisë dhe mundësisë së dorëheqjes, u shpreh i prerë se tani nuk është koha për dorëheqje, por...

Popular

Kafe n’shesh! BESA hap tendën ku qytetarët mund të njoftohen me 8 pikat e listës “Shumicë për Tetovën”

Kandidatët për Këshillin Komunal të Tetovës nga Lëvizja BESA,...

21 vite nga Marrëveshja e Ohrit

Përvjetori i nënshkrimit të Marrëveshjes Kornizë të Ohrit, marrëveshje...

Shtetasit e huaj lënë monedha false prej një dhe dy euro në pikpagesat e Maqedonisë

Punonjësit e Ndërmarrjes Publike për Rrugë Shtetërore të Maqedonisë...

Abdullah Osmani ; Ne kemi çdo ditë, ditë ndërkombëtare sepse ASH na besoi dhe i dha ZË rinisë

Bartësi i listës për këshilltarë nga Aleanca për Shqiptarët...
spot_imgspot_img