06/12/2022
7.2 C
Tetovo

Arkiva Mujore Shtator, 2021

Browse our exclusive articles!

Janë gjetur 381 bimë kanabisi, katër persona janë arrestuar

Në zonën e fshatit Negorci, në vendin e quajtur “Zhabjak”, janë gjetur dhe marrë 381 bimë kanabis sativa, informojnë nga MPB. Gjatë ditës së djeshme,...

Partitë politike paralajmërojnë fushatë pozitive për zgjedhjet lokale

Fushata zgjedhore për zgjedhjet lokale më 17 tetor fillon më 27 shtator, por partitë politike tashmë filluan me akuza të ndërsjella dhe thirrje për...

Humb jetën nga korona virusi 15 vjeçarja nga fshati Sellcë

Tragjedi e rëndë në fshatin Sellcë.Në Klinikën për Sëmundje Infektive në Shkup, ka ndërruar jetë një vajzë 15 vjeçare nga virusi covid 19.Sipas njoftimit...

Popular

spot_imgspot_img