Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
6 raste të reja me coronavirus në Tetovë - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

6 raste të reja me coronavirus në Tetovë

Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se   gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 112 testime për coronavirus dhe janë regjistruar 35 raste të reja. Prej tyre 22 janë në Shkup, 4 në Kumanovë, 6 në Tetovë, 1 në Strugë dhe 1 në Gostivar.

Numri i përgjithshëm i të infektuarve që nga fillimi i epidemisë është 2.164, prej tyre të shëruar janë 4.535 dhe 131 të vdekur. Momentalisht në Maqedoni ka 498 raste aktive me coronavirs.

Related posts

Kodi Zgjedhor, partitë bien dakord për ndryshimet

Televizioni Koha

Buxhet dhe paga më të mëdha, “mbrojtje e mençur”, anëtarësimi në NATO shans për biznesin

Televizioni Koha

Maqedoni, një e treta e pacientëve të vdekur kanë shkuar me vonesë në spitale

Televizioni Koha

Leave a Comment