Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Aksident i rëndë trafiku në Shkup, disa të plagosur - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Aksident i rëndë trafiku në Shkup, disa të plagosur

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmë në Bulevardin “Aradhet partizane”, gjatë të cilit një autoambulancë nga spitali privat “Neuromedica”, e cila po transportonte një pacient, u përplas me një automjet tjetër “Mercedes”.

Sipas informatave fillestare, një këmbësor, shoferi i “Mercedes”, dy mjekë dhe pacienti i cili ndodhej në autoambulancë u plagosën.

Related posts

Kosova përkohësisht ndaloi importin e vezëve dhe shpezëve nga Maqedonia e Veriut

Televizioni Koha

RMV, Kuvendi përfundoi debatin rreth ligjit për regjistrim, votimi u prolongua

Televizioni Koha

Spasovski: Dorëheqja nga Çulevi akt moral, mosrespektimi i vendimeve dhe mosveprimi i policisë kërkon përgjegjësi

Televizioni Koha

Leave a Comment