Aksident në hyrje të Tetovës - Tv Koha
Kronika e Zeze Lajmi i Ditës

Aksident në hyrje të Tetovës

Sot rreth orës 13 e 20 minuta, në rrugën e Ilindenit, në Tetovë, në hyrje të Tetovës nga pjesa e Gostivarit, ka ndodhur një aksident trafiku ku janë përfshirë dy automjete edhe atë, një veturë e tipit Audi me targa të Shkupit, e drejtuar nga 34 vjeçari A.G dhe veturës Mercedes me targa të Sllovenisë e drejtuar nga 72 vjeçari Q.Z nga fshati Pirok.Në aksident nuk ka të lënduar pore vetëm dëme materiale.Është kryer hetim dhe punohet në zbardhjen e plotë të rastit.

Related posts

Në “Lufthanza” për shkak të koronavirusit të ri rrezikohen 22.000 vende pune

Televizioni Koha

Pëllumbat e egër në Sheshin e Tetovës e kanë të siguruar ushqimin çdo mëngjes dhe pasdit

Televizioni Koha

Sela i kundërpërgjigjet “Komitetit maqedonas”: Askush s’mund të ndalë punën e AZGJ-së, e as punën time si drejtor

Televizioni Koha

Leave a Comment